KONST / Litografier / Färglitografi 11731041
nr 1173 1041
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 1/150, motivet: 39x51
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:33:45
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas